تجهیزات شبکه و مبدل‌ها

AMS-H5405

سوییچ هایسری ۵۴۰۵, ۵۵۱۴, ۵۶۱۴، سوئیچ های صنعتی با ۵ پورت اترنت هستند که از استانداردهای IEEE 802.3 ,802.3u و ۸۰۲.۳.x به صورت Half-duplex یاFull-duplex پشتیبانی می کنند و در سه خانواده طراحی و تولید شده اند: سری AMS-H5405: دارای ۵ پورت اترنت مسی سری AMS-H5514: دارای ۵ پورت اترنت به همراه یک پورت POE سری AMS-H5614: دارای ۴ پورت اترنت مسی به همراه یک پورت فیبر نوری (با قابلیت اتصال سرکت SC و ST) از میان این خانواده سوییچ AMS-H5405 دارای تغذیه DC با ولتاژ ۹ تا ۴۰ ولت بوده که دارای حفاظت های اضافه ولتاژ و تداخلات الکترومغناطیسی از قبیل Surge، Burst و ESD می باشد. این سوییچ برای محیط های خشن صنعتی مانند صنایع دریایی، حمل و نقل ریلی، شبکه های موبایل و… طراحی شده که با استانداردهای FCC, UL و CE مطابقت دارد. قابلیت کار در دمای ۲۰- تا ۷۵ درجه سانتی گراد، بدنه آلومینیومی یک پارچه مستحکم، قابلیت نصب روی DIN-Rail، نشان دهنده های LED و قابلیت نصب سریع (Plug&Play) بدون نیاز به انجام تنظیمات نرم افزاری سبب می شود که بتوان در محیط های صنعتی روی این سوییچ حساب ویژه ای باز نمود.

AMS-H5514

سوییچ هایسری ۵۴۰۵, ۵۵۱۴, ۵۶۱۴، سوئیچ های صنعتی با ۵ پورت اترنت هستند که از استانداردهای IEEE 802.3 ,802.3u و ۸۰۲.۳x به صورتHalf-duplex یاFull-duplex پشتیبانی می کنند و در سه خانواده طراحی و تولید شده اند: سری AMS-H5405: دارای ۵ پورت اترنت مسی سری AMS-H5514: دارای ۵ پورت اترنت به همراه یک پورت اترنتPOE سری AMS-H5614: دارای ۴ پورت اترنت مسی به همراه یک پورت فیبر نوری (با قابلیت اتصال سوکت SC و ST) از میان این خانواده سوییچ AMS-H5514 دارای تغذیه DC با ولتاژ ۲۰ تا ۴۰ ولت بوده که دارای حفاظت های اضافه ولتاژ و تداخلات الکترومغناطیسی از قبیل Surge، Burst و ESD می­ باشد. به علاوه این سوییچ یک خروجی ۱۸ ولت تثبیت شده با توان حداکثر ۳۶ وات بر روی یکی از پورت ها بصورت POE در اختیار کاربر می­ گذارد که برای اتصال انواع مودم های بیسیم و دوربین های مدار بسته مناسب است. این سوییچ برای محیط های خشن صنعتی مانند صنایع دریایی، صنایع حمل و نقل ریلی، شبکه های موبایل، شبکه های اسکادا و… طراحی شده که با استانداردهای FCC, UL و CE مطابقت دارد. قابلیت کار در دمای۲۰- تا ۷۵ درجه سانتی گراد، بدنه آلومینیومی یک پارچه مستحکم، قابلیت نصب روی DIN-Rail، نشان دهنده های LED و قابلیت نصب سریع (Plug&Play) بدون نیاز به انجام تنظیمات نرم افزاری سبب می شود که بتوان در محیط های صنعتی روی این سوییچ حساب ویژه ای باز نمود.

AMS-H5614

سوییچ هایسری ۵۴۰۵, ۵۵۱۴, ۵۶۱۴، سوئیچ های صنعتی با ۵ پورت اترنت هستند که از استانداردهای IEEE 802.3 ,802.3u و ۸۰۲.۳x به صورتHalf-duplex یاFull-duplex پشتیبانی می کنند و در سه خانواده طراحی و تولید شده اند: سری AMS-H5405: دارای ۵ پورت اترنت مسی سری AMS-H5514: دارای ۵ پورت اترنت به همراه یک پورت POE سری AMS-H5614: دارای ۴ پورت اترنت مسی به همراه یک پورت فیبر نوری (با قابلیت اتصال سوکت SC و ST) از میان این خانواده ها سوییچ AMS-H5614 دارای تغذیه DC با ورودی ۹ تا ۴۰ ولت می باشد که دارای حفاظت های اضافه ولتاژ و انواع تداخلات الکترومغناطیسی از قبیل Surge، Burst و ESDمی­ باشد. این سوییچ برای محیط های خشن صنعتی مانند صنایع دریایی، حمل و نقل ریلی، شبکه های موبایل،شبکه های اسکادا، نیروگاه ها و… طراحی شده که با استانداردهای FCC, UL و CE مطابقت دارد. وجود یک پورت فیبر نوری با کانکتور SC یا ST بصورت Single/Multimode انتقال اطلاعات برای مسافت های دور تا ۴۰ کیلومتر را بدون افت سرعت و کیفیت سیگنال ممکن می کند. قابلیت کار در دمای ۲۰- تا ۷۵ درجه سانتی گراد، بدنه آلومینیومی یک پارچه مستحکم، قابلیت نصبروی DIN-Rail، نشان دهنده های LED و قابلیت نصب سریع (Plug&Play) بدون نیاز به انجام تنظیمات نرم افزاری سبب می شود که بتوان در محیط های صنعتی روی این سوییچ حساب ویژه ای باز نمود.