تابلو و سلول‌های برق

تابلوهای اتوماتیک شبکه و ژنراتور ATS

در بیشتر پروسه های صنعتی نیاز به منبع انرژی الکتریکی به صورت دائم از نکات ضروری و مهم می باشد . بسیاری از پروسه های تولید که فرآیند آنها به صورت دائم و بدون توقف می باشد نیاز به تجهیزاتی دارند که از طریق آن بتوان انرژی الکتریکی دائم را فراهم ساخت. به همین منظور از جمله وظایف واحد برق شرکت البرز میکرو سیستم ساخت تابلوهای واسط بین شبکه توزیع انرژی الکتریکی و مولدهای برق اضطراری می باشد این مجموعه از تابلوها که با کاربردهای مختلف طراحی و تولید می شوند به عنوان Automatic Transfer Switch ، تابلوهای Synchronization و Load Sharing در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

تابلوهای توزیع اصلی MDP

ساخت انواع تابلوهای توزیع اصلی در واحدهای صنعتی و شبکه های توزیع LV در تعریف کار واحد طراحی و تولید البرز میکرو سیستم قرار داشته و این شرکت تجربیات بسیاری جهت ساخت تابلوهای توزیع اصلی و در رنج جریان متفاوت تا ۳۲۰۰ آمپر را داشته است. استفاده از امکانات تولید مناسب سبب بهبود کیفیت ساخت در تابلوهای MDP شده است. ساخت انواع سلول های ایستاده ، نصب تنوع بسیار خوبی از تجهیزات LV و کلیدهای ACB ، MCCB با مارک های اصلی اروپایی از جمله تجربیات ارزشمند این شرکت می باشد

تابلوهای MCC

از آنجا که درصد قابل توجهی از پروژه های اجرا شده شرکت البرز میکرو سیستم در زمینه آب و فاضلاب و واحدهای صنعتی بوده است ، تابلوهای MCC که از طریق آن فرامین مختلفی جهت روشن و خاموش نمودن الکتروموتورهای مورد استفاده در واحدهای صنعتی( که شامل انواع پمپ ، فن ، موتور ، گیربکس های انتقال نیرو و بالابرهای صنعتی و … می باشد) صادر می گردد ، طراحی و ساخته شده است.

تابلوهای LDP

طراحی و ساخت و تولید انواع تابلوهای توزیع فرعی و محلی مورد نیاز در سایت های صنعتی و خطوط تولید به صورت ایستاده و یا دیواری و با درجه حفاظت IPSS و IP65 در ابعاد مختلف در رنج محصولات تولیدی شرکت البرز میکرو سیستم قرار دارد.